Sihirbaz Hizmetleri

Bir sihirbaz çeşitli hizmetler sunabilmektedir ancak bu her sihirbazın her hizmeti sunabileceği anlamına gelmez. Ancak belirli bir tecrübe, repertuar ve yeteneğe sahip profesyoneller pek çok alanda hizmet sunabilir, tabii ki Doruk Ülgen ‘de bu sayılı profesyonellerden biridir. Aşağıda ünlü sihirbaz Doruk Ülgen ‘in hizmetleri için yıllar önce hazırlanan, gösteri tarzına göre değil de mekan ve etkinlik tarzına hizmetlerin sıralandığı bir liste bulacaksınız. Elbetteki mevcut hizmet kapasitesi genişlemiştir (bakınız; Gösteriler) ancak bu liste temel hizmetleri hala güncel olarak yansıtabilmektedir. Doruk Ülgen ‘den aşağıda listelenen hizmetleri ya da farklı sihirbaz gösterisi, sihirbaz hizmetlerini almak için bu linkten iletişim kurabilirsiniz ; Sihirbaz Gösterisi .

doruk-ulgen-sihirbaz-hizmeti

Aşağıda hizmetlerimizin anabaşlıkları ve anafikirleri bulunmaktadır, daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Farklı projelerinizi de gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.

 

Mega Gösteriler

Sansasyonel, günlerce hitap ettiği kitlenin gündemine oturacak şekilde büyük bütçelerle hazırlanan mega illüzyonlardan oluşur. Çok büyük bir taşınmazın yok edilmesi gibi.

Sahne Şovları

Büyük seyirci gruplarına hazırlanan kapsamlı gösterilerdir. Organizasyon koşullarına göre düzenlendiği için son derece esnektir.

Salon Şovları

Daha samimi ve küçük ortamlar için hazırlanan bir tatlı sohbet kıvamındaki gösterilerden oluşur.

Close-up Şovları

8-15 kişilik gruplara masabaşında yapılan, en yakın mesafede, hatta seyircilerin kendi elinde gerçekleşen, kendisi mikro etkisi makro olan gösterilere denir.

Köşe Şovları

İnsan trafiğinin yoğun olduğu sabit bir noktada dileyenlerin yaklaşarak izlediği illüzyon gösterileridir.

Gezinen Şovlar

Açılışlarda, kokteyllerde, yemeklerde, özel toplantılarda insanlara yaklaşılarak parça parça yapılan gösterilerdir.

Sihirli Tanıtımlar

Reklamlarınız,özel sunumlarınız ve benzeri tanıtımlarınız için hazırlanan,sergilenen özel projelerdir. Ürününüze özgü bir illüzyon gösterisi gibi.

Sihirli Eller

Güzelliğin, zerafetin, duygunun, yeteneğin, nezaketin birleştiği Doruk Ülgen’in sihirli ellerini özel çekimleriniz için kullanabilirsiniz.

Çocuk Gösterileri

Çocukların psikolojik gelişimlerini dikkate alarak onların anlayacağı şekilde hazırlanıp sunulan illüzyon gösterileridir.

Okul Gösterileri

Öğrencilere hem bu sanatı tanıtmak hem de hoş vakit geçirmelerini sağlamak adına yapılan gösterilerdir.

İllüzyon Atölyeleri

1-20 kişiye verilen özel illüzyon dersleridir. İçerik özel olarak tasarlanır.

İllüzyon Danışmanlığı

Özel projeleriniz de illüzyon sanatını en iyi, doğru ve efektif şekilde kullanabilmeniz için.

İllüzyon Standı

Belli ücretler karşılığında dileyenlerin kendi yapabileceği farklı illüzyon malzemelerini ve sırlarını edinebileceği standdır.

International Gösteriler

Okul hayatının yanısıra 5 sene boyunca Marmara Üniversitesi’nde British Council dan aldığı özel eğitimi sayesinde ingilizceyi anadili gibi konuşabilen Doruk Ülgen ’in farklı ülke seyircilerine, turistlere yaptığı gösterilerdir. ( Bu listenin hazırlanış tarihinden sonra Doruk Ülgen Cambridge ELT konuşmacısı olmuştur, özel etkinliklerde ingilizce öğretmenlerine nasıl daha iyi eğitim verebilecekleri konusunda eğitim vermektedir.)

Bu listenin hazırlandığı tarihten bu yana Doruk Ülgen markasını büyütmüş ve pek çok ek hizmetler ortaya çıkmıştır. Sihirci.com , Türkiye ‘nin en geniş sihirbazlık platformu (malzeme satışı vb.), sihirbazlık kursları vb. . Ayrıntılı bilgi resmi web sitesinde mevcuttur; Doruk Ülgen