Tel: 0212 356 0 900 I E-Posta: info@dorukulgen.com

Doruk Ülgen ‘in gösterileri arasında seyircilerden birini havada asılı bıraktığına, seyircilerin zihnini okuduğuna, sahnede yoktan varolmasına ya da kaybolmasına, partneriyle birlikte 25 şemsiye kullanarak rengarenk bir gösteri yaptığına,seyirciler tarafından ateş edilen imzalı bir kurşunu ağzında yakaladığına, antika bir sehpayı uçurduğuna, geleceğe dair bilinmeyenleri tahmin ettiğine, avucunun içininden bütün sahneyi dolduracak bir kar fırtınası çıkardığına ve benzeri birbirinden ilginç, nefes kesecek eşsiz gösterilerine şahit olabilirsiniz. Doruk Ülgen talep doğrultusunda 1,5 saatlik tam prodüksiyon ya da 5-15 dakikalık çarpıcı bir performans sergileyebilir. Tamamen yapılacağı yere, zamana, kişi sayısına, organiasyonun temasına göre özenle seçilen gösteriler özel günlerinizi unutulmaz kılacaktır.

Bayii toplantıları, lansmanlar, kurumsal toplantılar / sunumlar, eğitimler, şirket içi motivasyonel etkinlikler, yılsonu toplantıları ve benzeri kurumsal etkinliklerde Doruk Ülgen; etkinliğe özel tasarlanmış performanslarıyla hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan yolda çözüm ortağınız oluyor. Hem marka prestijinizi güçlendirecek, hem de misafirlerinizi neşelendirmek, etkilemek, dikkatlerini çekmek ya da hedefiniz ne ise garantili bir çözüm sağlamış olacaksınız.
FDS_0471 r copy

Doruk Ülgen etkinliğinizin sunumunu / moderasyonunu gösterileriyle süsleyerek gerçekleştirir. Tüm etkinlik baştan sona dinamik ve ilgi çekici olacaktır.

Bir taşla iki kuş ! Hem Sunucu, Hem Sihirbaz !

Her organizasyonunun bir sunucuya ihtiyacı vardır ancak emin olun daha önce böyle bir sunucu görmediniz ! Doruk Ülgen mükemmel diksiyonu ve hitap yeteneğiyle etkinliğinizin prestijini yükseletecek kaliteli bir sunuculuk yapmanın yanı sıra; organizasyonunuzun dinamiğine göre planlanacak sunumlar esnasında gösteriler yaparak hem davetlilerinizi beklemdikleri yerlerde yakalayarak şaşırtacak, eğlendirecek, hem de organizastonunuzu, davetlilerinizi gösteriler sayesinde dinç ve mutlu tutacaktır.

Standart Sihirli Sunucu sunumları komedi ve interaktivite yoğunlukludur. Standart sunum, moderasyon konuşmaları hariç 6 adet 4-5 dakikalık gösteri içermektedir ancak etkinlik dinamiği doğrultusunda düzenlenebilir. Talebe göre özel gösteriler sergilenebilir ve de etkinliği özel gösteriler üretilebilir. Standart olarak Doruk Ülgen hazır gösterileri ufak espiriler ve göndermelerle etkinlik konusuyla bağdaşmaktadır.

Etkinliğiniz için endişeleniyor, yeterince güçlü olup olmadığından şüphe mi ediyorsunuz ? Dünyanın En İyi Sihirbazı ödüllü Doruk Ülgen etkinliğinizi unutulmaz kılmak için sizlerle !

FDS_0455 r copy

Kokteyl, açılış, akşam yemekleri gibi organizasyonlarda 15 kişiye kadar olan küçük gruplara ayrı ayrı ve yakınlarından yapılan, sihre yakından tanık olmalarına olanak veren samimi, eğlenceli gösteriler. Özellikle etkinlik öncesi veya arasındaki zamanları değerlendirmek, akisyonu uzun zaman diline yaymak ya da misaflerinize özel ilgi göstermek istediğiniz zamanlarda en doğru seçenek. Büyük grupların ve kısıtlı zamanın olduğu organizasyonlarda, hedeflenen kişi sayısı yetişilemeyecek büyüklükte ise Doruk Ülgen yanında başarılı illüzyonistlerden oluşan bir ekip ile de gelebiliyor. Orjinal adı Close-up gösterileri olan bu tarz; davetlilerin gözleri önünde, hatta ellerinin içinde ‘mucize’lerin gerçekleşmesine olanak sağlayarak çok özel anlar yaşatır.
FDS_0309 r copy

Doruk Ülgen ‘ in sık talep alan özel gösterilerinin defile, konser gibi organizasyonlara kısa ve çarpıcı bir şekilde entegre edilmiş hali ya da tamamen firma / ürün / hizmet / slogan vb. üzerine tasarlanmış etkinliğe özel gösterilerdir. İhtiyaç ve hedef doğrultusunda tasarlanır.
FDS_0492igneli copy

Zihin gücüne yönelik, zihin kontrolü, zihin okuma, geleceği tahmin etme, zihin ile metal bükme, telepati, saklı nesneleri bulma, yüz okuma, bilinç altına etki etme gibi akıl almaz gösterilerin, bilim ve paranormal olayların birleşerek oluşturduğu gösteriler. Sihirbazlık gösterileriyle birlikte ya da tamamen ayrı bir şekilde sunulabilir. Kimilerinin en çok beğendiği gösteri tarzıdır. Bu alanda da Doruk Ülgen yıllardır hep ilk tercih olmuştur.

Bir tiyatro oyunu gibi sergilenen yarı kabare illüzyon gösterileri; tiyatro sahneleri, festivaller ve benzeri, A’dan Z’ye tam takır gösteri isteyen organizasyonlar için. Doruk Ülgen ekibi sahne, ses kurulumu ve ilgili tüm teknik ihtiyaçlar dahil, talebe göre tam prodüksiyon sağlama kapasitesine sahiptir.
FDS_0276 r copy

Firmanın mesajını, ürününü ve hizmetini ön plana çıkarmak üzere hazırlanmış fuar, reklam, tanıtım, lansman, satış etkinlikleri, viral çekimler, estetik / artistik el çekimleri vb. organizasyonlarda kullanılan, firma için özel tasarlanmış gösterilerdir. Örneğin bir fuarda standınız başına 5 dakikada 200 kişiyi çekmek ve bir saatte tüm katılımcıların en yarısını çekmek ve hatta hepsine ürününüzü / hizmetinizi unutamayacakları bir şekilde sunup her birinin cebine kataloğunuzu koymak. İşte bu kulağa sihir gibi gelen şeyler bizim işimiz, hem de garantili. Tanıtımlarınızı, lansmanlarınızı ürününüze özel bir gösteri ile sunarak geri dönüşlerinizi kat kat arttırabilir, hedeflerinize çok daha sağlam bir yoldan ulaşabilirsiniz.
FDS_0437 r copy

-Aileye Yönelik Gösteriler
Hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifle izleyebileceği, yetişkinler için keyifli, çocuklar için de anlaşılır şekilde hazırlanmış gösteriler.
-Çocuklara Yönelik Gösteriler
Çocukların gelişimine katkıda bulunacak, eğitici ve onların hoşuna gidecek tarzda hazırlanmış gösteriler.
-Yetişkinlere Yönelik Gösteriler
Herhangi bir sakıncalı içerik içermeyen, sadece sofistike, komedi içeren ve yetişkinlere hitaben hazırlanmış gösteriler.

Danışmanlık & Oyunculuk : Sinema filmleri, reklamlar, TV programları, klipler vb. prodüksiyonlar için Doruk Ülgen ‘ in uzmanlık alanlarında danışmanlığı ve gerekirse oyunculuğunu yaptığı çalışmalar ve de sahne / gösteri sanatları adına yaptığı danışmanlık / koreografi çalışmaları.

Referanslarımızdan Bazıları;

(Hepsini koymak gerçekten sihirbazlık olurdu)
referanslar

Extra Hizmetler ve Destek;

Doruk Ülgen ekibi sihirli ambiansı yaratmak ve etkinlik kalitesini yükseltmek için gösteriye kendi özel sahne arka planını getirerek kurabilir (6 metre genişlik, 3 metre uzunluk veya daha küçük boyutlarda kurulabilir). Ayrıca iki adet 2X1 metre Doruk Ülgen bannerları kurulabilir.  Ses – Işık – Projeksiyon ve benzeri teknik ihtiyaçları tam kapsamlı karşılanabilir.
Türkiye’nin en geniş kapsamlı sihirbazlık platformu olan Sihirci.com ‘ un sahibi olarak Doruk Ülgen, yüzlerce ürün seçeneği arasından etkinliğinize özel, katılımcılara dağıtılmak üzere pek çok sihirli promosyonel ürün sunabilir. Sizin için ne önerilebilir öğrenmek için lütfen arayınız.
Katılımcılara sosyal ya da iş hayatlarında kullanabilecekleri, yapması kolay ama etkili gösterilerin öğretilebileceği çalışmadır. Grup profili ve kişi sayısı gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sizin için nasıl bir çalışma yapılabilir danışmak için arayınız.
Sihirli Bingo her etkinliği yerinden oynatacak, her türlü kalabalığa uygun, özel olarak tasarlanmış interaktif bir oyundur. Katılımcıların ödülleri kazanmak için, bingo yaptıklarında marka ismi, sloganı vb. seçilen kelimeleri haykırması gerekir. Oyunun sonunda herkes aynı anda kazanır ve bir anda muazzam bir enerjiyle herkes seçilen kelimeleri haykırır ! Firmaya özel bingo kartları gibi imkanlar ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız; Sihirli Bingo
Alanındaki en kapsamlı kitap olan Sihirbazlık Kitabı ‘nın yazarı Doruk Ülgen kitabını imzalıyor, sevenleriyle buluşuyor ve fotoğraf çektiriliyor.
6 metrelik dev sihirbazlık asaları dekotarif olarak kullanılabilir, katılımcıların ellerinde tutarak unutulmaz ve eğlenceli bir fotoğraf çekmeleri için kullanılabilir ya da gösteri öncesi gösteri detaylarını veren bir pankart eşliğinde gezdirilerek insanların dikkatini çekerek bilgilendirmek için kullanılabilir.
Etkinlik / Gösteri için özel bir afiş, broşür, billboard tasarımı vb. istiyor fakat tasarım ekibiniz yok ise, ekibimizdeki tecrübeli tasarımcı arkadaşlarımız hem tasarım hem baskı/üretim sürecinde yardımcı olabilirler.
Güvenlik, teknik ekip, karşılama ekibi, operasyon ekibi gibi sahada ihtiyacınız olabilecek personeli, birlikte çalıştığımız güvenilir, tecrübeli ekiplerden oluşturarak yardımcı olabiliriz.
Kolay yapılabilir sihirbazlık gösterilerinin satıldığı ve öğretildiği bir sihir standı kurabilir, dileyenlerin bu sihirli ürünlere ulaşmasına imkan sağlayabiliriz. Bu hizmetin etkinliğiniz için uygun olup olmadığını danışmak için arayınız.

 

Doruk Ülgen’in “Hokkabaz Değil Sihirbaz!” adlı 2 perdelik gösterisinin showreel’ı ve afişi;

 

afiş

 

Detaylı Anlatım ve Genel Gösteri Tanıtımı:

Doruk Ülgen’ in gösterileri günümüzde sıradanlık denilen tehlikeli hastalığa kapılmamış nadir gösterilerden biridir. İllüzyonun, komedinin, aksiyonun, trajedinin, dramanın, pandomimin, hayal gücünün birarada mükemmel bir uyum içinde ortaya çıkardığı eşsiz dakikalardan oluşur. Doğru seçilmiş müzikler, özel koreografiler, canlı özel sahne efektleri ile desteklenen bu gösteriler uzun süren beyin fırtınaları, teknolojinin harikaları ve yaratıcı zekanın en derin köşelerinin eseridir. Her defasında uygulanacağı yere, zamana, seyirciye göre özel olarak düzenlenir. Bulunduğu yere farklılığını, kalitesini, samimiyetini ve heyecanını daha ilk dakikasında getiren Doruk Ülgen; hayal etmenin gücü temeline dayanan temaları sanatsal bir şekilde anlatılırken, altlarında yatan mesajlarla seyirciyi düşünmeye davet eder. Doruk Ülgen seyircileri tüm ayrıntılarıyla etkilemekle kalmaz; kimi zaman onları duygulandırır, kimi zaman onları güldürür ve en önemlisi her zaman şaşırtır. Ünlü sihirbazın gösterilerinde barındırmaktan en çok keyif aldığı üç madde; interaktivite, komedi ve kişiye özel hatıralardır. Kapsamlı sahne şovlarında Doruk Ülgen’e tecrübeli dansçıları ve güzel asistanları eşlik eder ve birlikte rengarenk bir kabare gösterisi sergilerler. Tanıtımlar için talepler doğrultusunda özel illüzyonlar tasarlanır. Tecrübenin getirisiyle Doruk Ülgen yediden yetmişe herkese hitap edebilir, her yere, her koşula adapte edilebilir. Kısacası Doruk Ülgen; size unutamayacağınız anlar yaşatır.

Back to Top
Burada birşey yazmıyor, ama siteyi çok karıştıranlara bulacakları birşey daha olsun diye koyduk. O kadar düşünceli, o kadar ilginç bir ekibiz işte biz.