Tel: 0212 356 0 900 I E-Posta: info@dorukulgen.com

Sihirbazlik Kitabı ‘nı, Sihirbazlık Öğren Dvd’sini, Sihirbazlık Set ‘ini ve daha yüzlerce sihir ürününü Sihirci.com dan temin edebilirsiniz !x

Sihirbazlık Öğren – Günlük Objelerle – DVD

Dünyanın En İyi Sihirbazı ödüllü Doruk Ülgen’ den, Türkçe detaylı anlatımıyla, herkesin yapabileceği kadar kolay ama çok etkili, günlük objeler ile her zaman her yerde yapabileceğiniz birbirinde ilginç 20 adet sihirbazlık gösterisi öğrenecek, herkesi hayretler içinde bırakacaksınız !

Yapması Kolay

Etkisi Büyük

Her Yaşa Uygun

 

Sihirbazlık Öğretici DVD – Satın almak için tıklayın; sihirbazlık öğren

Sihirbazlık Kitabı ve Seti

Sihirbazlık Kitabı Türkiye ‘ nin en iyi sihirbazı Doruk Ülgen tarafından yazılmıştır, sihirbazlık seti ise yine bizzat kendisi tarafından hazırlanmıştır. İmza günleri, seminerler ve benzeri organizasyonlar için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Arka Kapak ( Kitabın açıklaması)

Doruk Ülgen Türkiye’nin en iyi sihirbazı olarak gösteriliyor. Pek çok sahne sanatını uzmanca harmanlayarak yarattığı özel gösteriler, performanslar dünya standartlarında oldukça yüksek seviyelerde değerlendiriliyor. Doruk Ülgen kitapta alternatif sunum yöntemleri ve varyasyonları ile birlikte yeni başlayan birinin rahatlıkla öğrenip uygulayabileceği 30 tane birbirinden farklı gösteri öğretiyor, öğrendiğiniz tekniklerle ise dilerseniz yüzlercesini kendiniz üretebileceksiniz.

Bu kitapta Doruk Ülgen size gündelik objelerle, kısa sürede kolaylıkla anlayabileceğiniz ve yapabileceğiniz etkileyici illüzyon gösterilerinin sırlarını, tekniklerini ve en önemlisi başarılı bir şekilde yapabilmeniz için gerekli sunum şekillerini, püf noktalarını anlatıyor. Kitap her şeyin daha net ve kolay anlaşılması için özel olarak çekilen fotoğraflarla destekleniyor. Arkadaşlarınızı, ailenizi ve sevdiklerinizi şaşırtarak onlarla keyifli vakitler geçirebilir, herkesin hep hatırlayacağı ve hayranlıkla bakacağı anlar yaşatabilirsiniz. Çok değil, bir hafta içinde herkes sizin sihirbaz olduğunuzu konuşuyor olacak.

Kitap sadece birkaç gösteri öğretmekten öte, illüzyon sanatının temelini, yapı taşlarını, teorilerini, en önemli özelliklerini, kurallarını ve inceliklerini de anlatıyor. Bu kitabı okuyup, gösterilerini seyirci karşısında yapan biri illüzyon sanatının bir şövalyesi olmaya hak kazanmış, illüzyon sanatının ilkokulunu bitirmiş olacaktır.

Sihirbazlık Kitabı satın almak için tıklayın; sihirbazlık kitabı
Sihirbazlık Seti satın almak için tıklayın; sihirbazlık seti

SİHİRBAZLIK KİTABI’NI TÜM KİTAPÇILARDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ (STOKLARINDA KALMADI İSE BİZE ULAŞIP GETİRMELERİNİ İSTEYEBİLİRSİNİZ).

Back to Top
Burada birşey yazmıyor, ama siteyi çok karıştıranlara bulacakları birşey daha olsun diye koyduk. O kadar düşünceli, o kadar ilginç bir ekibiz işte biz.