Sihirbazlık Gösterileri Seçenekleri

Bu liste Ünlü Sihirbaz Doruk Ülgen profesyonel olarak gösterilerini sergilemeye başladığı ilk zamanlar çeşitli gösteri seçeneklerini tanımlamak için kullanılıyordu. Hem nostalji olsun diye hiç dokunmadan, hem de kısmen güncelliğini koruduğu için paylaşıyoruz. Güncel sihirbazlık gösterisi seçenekleri için bu adresi ziyaret ediniz; Sihirbazlık Gösterisi .

Aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanını seçerek, hakkında genel bir fikir edinmiş olarak iletişim kurabilirsiniz.

Sihir Ellerinizde…

8-15 kişililik bir grupsunuz. Kendi aranızda eğleniyorsunuz, birşeyler kutluyorsunuz. Kapınızdan yakışıklı bir sihirbaz giriyor; “Merhaba ben Doruk Ülgen, şöyle oturun, bakın size ne göstereceğim!” diyor ve 30 dakika boyunca ellerinizin içinde ya da en fazla ellerinizin uzanacağı mesafede sihri en yakından görme olanağını yakalıyorsunuz, bazen size ait eşyalar sihrin parçası oluyor, bazen de siz ! Düşünsenize ; Ofisinizde yurt dışından gelen müşterilerinize ürününüzü sihirle sunuyorsunuz. Sanırız siz de, Doruk Ülgen de bu işi kaptı.

Not: Bu gösteriler için ideal yer bir masabaşıdır, kişi sayısı arttıkça gösterinin şekli değişmek zorundadır, bu yüzden fiyatlar kişi sayısıyla doğru orantılı olarak yükselir, detaylı bilgi için irtibat kurunuz.

Şow Zamanı…

40-500 kişilik bir grupsunuz.Mutlu bir sebeple bir araya gelmişsiniz. Elinizdeki bardağa bir kaşıkla 3 kere vuruyorsunuz ve misafirlerinize; “Şimdi karşınızda sürprizim ; Doruk Ülgen ! diyorsunuz. Bundan sonraki 45 dakika boyunca herkesle birlikte oturup, kahkahalar atıp, şaşkınlık içinde sahneyi izliyorsunuz. Bazen sahneye bir misafiriniz davet ediliyor ve o da bir anda sihirbaz olup çıkıveriyor !

Not: Doruk Ülgen’in ekipmanlarını kurabilmesi ve seyircilerin onu karşıdan izleyebilmesi için bu gösteride sahne olarak kullanabilecek bir alanınızın olması gerekiyor. Gösterinin yapılacağı yere göre fiyatlar değişmektedir, detaylı bilgi için irtibat kurunuz.

doruk-ulgen-cocuk-aqua-florya

Çocuğunuza en Güzel Hediye…

Çocuğunuza verebileceğiniz en güzel ödül, en güzel doğumgünü hediyesi; bir sihirbazla geçireceği ve ömrünün sonuna kadar unutmayacağı o özel anlardır. Gelişim sürecindeki çocuklar için herşey çok ince düşünülmelidir. Bu yüzden güveneceğiniz kişiyi doğru seçmeniz gerekir. Doruk Ülgen onlara hediyeler verir, onlara sihir yaptırır; yani hem eğlendirir, hem düşündürür. Arkadaşlarıyla birlikte çocukların toplam 25 kişiyi geçmemesi gerekmektedir.

Not: Çocukların ilgi odakları 30 dakika sürecinden sonra dağılmaktadır, bu süre onları fazlasıya mutlu etmek için yeterlidir, fakat daha uzun bir gösteri isterseniz sunulabilir. Gösterinin şekli ve ücretlendirmesi değişkendir, detaylı bilgi için irtibat kurunuz.

Ürününüzü Sihirle Tanıtın…

Kalem mi üretiyorsunuz, bırakın o kalemi Doruk Ülgen uçurarak, kaybederek tanıtsın, araba mı satıyorsunuz, bırakın Doruk Ülgen onu da uçurarak, kaybederek tanıtsın, uçak firmanız mı var? Wow… Onu uçursak bir anlamı olmaz. Peki havaalınında bomboş bir arazi de sihirle meydana getirmeye ne dersiniz ? Ya da reklam filminizi neden sıradan senaryolarla çekesiniz ki ? Hayal gücünüz ne kadar güçlü olursa olsun, Doruk Ülgen’in ürünüzü sihirle nasıl tanıtacağını ve ne kadar efektif olacağını tahmin etmek oldukça güç. Hadi birilerini gerçekten etkileyelim.

Not: Ürüne endeksli küçük ya da büyük tanıtımlar, reklamlar size özel üretileceği için ancak proje aşamasında fiyatlandırılabilir, detaylı bilgi için irtibat kurunuz.

Doruk Ülgen ‘in şimdiki gösteri seçenekleri haliyle çok daha fazlasını kapsamaktadır. Aynı zamanda Mentalist ve Konuşmacı olarak farklı sunumları gelişmiştir. Şuan kullandığı gösteri tanımları daha çok yıllar boyunca gelen talepler ve sergilenen yüzlerce gösteri doğrultusunda oluşan tecrübeyle, her çeşit talebi en verimli şekilde karşılayabilmek için oluşturulmuştur. Ancak artık bir limit kalmamıştır, hayal etmek ve gerçekleştirmek gösteri tanımımız haline gelmiştir. Artık soru seçenekler arasından en uygunu hangisi değil, etkinlik için en uygun nedir haline gelmiştir.