Tel: 0212 356 0 900 I E-Posta: info@dorukulgen.com

KURS-TANITIM-TASARIM
Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamli sihirbazlık sanatı platformu Sihirci.com un katkılarıyla; Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından daha önce David Copperfield, Criss Angel gibi dünyaca ünlü isimlere verilmiş, sihir dünyasının Oscar’ı olan Merlin Ödülü’ne 2011 yılında layık görülmüş uluslararası ödüllü sanatçımız ünlü sihirbaz Doruk Ulgen tarafından, inanilmaz gösteriler öğreneceğiniz bir sihirbazlık kursu almaya ne dersiniz ?

Kursta öğreneceğiniz gösterileri rahatlıkla sergileyebilecek ve de çevrenizdekileri hayrete düşürüp eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Halihazırda yanınızda ya da her evde bulabileceğiniz malzemelerle insanları şaşırtabileceksiniz. Ben yapamam, beceremem sakın demeyin, kesinlikle kolayca yapabileceğiniz gösteriler olacak ama bir o kadar da etkileyici olacaklar. Iskambil kağıtlarıyla, paralarla, iplerle, peçetelerle, kamışlarla ve benzeri kolay bulunabilir malzemelerle birbirinden ilginç gösteriler sergileyebileceksiniz. Sihirbazlık sanatının esrarengiz kapılarını aralarken aynı zamanda sihirbazlık sanatının tarihi, püf noktaları, sunum teknikleri gibi bilgileri de alacak, iş ve özel hayatınızda kullanabilmek üzere hitabet yeteneğinizi geliştirecek, yaratıcılığınızı arttıracak, analitik düşünce kabiliyetinizi geliştirecek ve hemen hayatınıza entegre edebileceğiniz pek çok şekilde kişisel gelişiminize katkıda bulunacaksınız.

Acele Sihirbaz

100 TL / 30 dakika
  • Çok vaktim ya da naktim yok diyenler için, hızlıca öğrenip çevrelerine yapabilecekleri keyifli numaralar
  • Malzeme ihtiyacı olmadan (Kalem, kağıt, para gibi günlük objelerle)
  • Kolayca öğrenilebilir, ders sonunda yapılabilir gösteriler
  • İkinci kişi 60 TL

Tek Derste Sihirbaz

250 TL / 90 Dakika
  • Kapsamlıca öğrenilecek yaklaşık 15 gösteri
  • Malzeme ihtiyacı olmadan (Kalem, kağıt, para gibi günlük objelerle)
  • Kolayca öğrenilebilir, ders sonunda yapılabilir gösteriler
  • İkinci kişi 150 TL

Ciddi Sihirbaz

1200 TL / Her Ders 1.5 saat
  • Çalışma planı katılımcı/katılımcıların seviyesine ve ilgi alanına göre ilk derste birlikte planlanır.
  • Katılımcının üzerinden çalışılabilecek kendine ait malzemeleri yok ise; 150 TL lik malzeme ücreti ödemesi gerekmektedir. Bu ücret karşılığında kurs boyunca kullanılacak malzemeler temin edilecektir.
  • İsteyenler aynı ücretlendirmeden ileri seviyelere devam edebilir.
  • İkinci kişi 700 TL

*Tüm dersler mecidiyeköy meydandaki ofisimizde verilir.

*Tüm ders planları büyük gruplara, ofis dışında verilebilir. Acele Sihirbaz için en az 20 kişi, Tek Derste Sihirbaz ve Ciddi Sihirbaz için en az 8 kişilik grup olması gerekir. Müsaitlik ve şartlar için ulaşabilirsiniz.

*Özel bir gösteri tasarımı, TV programına hazırlık vb. çalışmalar ders değil, danışmanlık kapsamına girer. Hedefiniz ve projeniz doğrultusunda planlanır, başvurunuz.

*Ders almak için iletişim bölümünden bize uygun olduğunuz tarih aralıklarını bildirmeniz gerekmektedir. Doruk Ülgen’in programıyla uyuşan tarih tarafınıza bildirilerek ödeme bilgileri gönderilecektir.

kurs-görsel-copy

 

Back to Top
Burada birşey yazmıyor, ama siteyi çok karıştıranlara bulacakları birşey daha olsun diye koyduk. O kadar düşünceli, o kadar ilginç bir ekibiz işte biz.