Tel: 0212 356 0 900 I E-Posta: info@dorukulgen.com

Kuşkusuz ki Doruk Ülgen ‘i renkli ve ilginç kılan en önemli özelliği illüzyon, mentalizm ve sahne sanatlarındaki ustalığı ancak uzmanlık alanları bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda aranan bir satış pazarlama uzmanı olan Doruk Ülgen, kurucusu olduğu Merkez Noktası firmalar grubu aracılığıyla hem kendi projelerini yöneterek, hem de başka firmalara danışmanlık yaparak iş hayatındaki başarılarını da büyütmeye devam ediyor. Algı yönetimi, e-ticaret, kişisel gelişim ve kuantum fizik alanlarındaki çalışmalarıyla da oluşturduğu özel bilgi hazinesinin harmanıyla, akılalmaz gösterilerini birleştirerek eşsiz sunumlar yaratan Doruk Ülgen, dahil olduğu her etkinliği unutulmaz kılan bir konuşmacıdır.

Hiper etkili hitap yeteneğinin yanısıra akademik kariyeri, iş ve sanat hayatındaki tecrübeleri sayesinde geniş bir yelpazede sunumlar yapabilen Doruk Ülgen, anadili gibi konuştuğu ingilizce sayesinde hem yerel hem internasyonel etkinliklerde yer almaktadır. Konu ne olursa olsun, pek çok alanda profesyonel perspektife sahip bir sihirbazın yaratıcı zihninden çıkacak fikirler, bakış açıları, her zaman ilginç, akılda kalıcı ve çarpıcı olacaktır. Düşünsenize, bu özelliklere sahip başka bir sihirbaz tanıyor musunuz ?

Siz de etkinliğinizde sıradanın dışına çıkmak, katılımcılarınıza hiç beklemedikleri bir sürpriz yapmak ve mesajınızı unutulmaz bir biçimde akıllara kazımak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Yoksa halihazırda zaten bize ulaşmaya karar verdiniz mi ? Biliyoruz.

[rev_slider konuşmacı]

 

Sunumlarından bir kaç örnek vermek gerekir ise; Doğuş Oto için hazırlanan ‘Sihirli Geçiş‘ başlıklı, bayii sahipleri için kurumsallığa geçiş sürecini konu alan semineri ya da Cambridge University Press için sunulan ‘Magical Teaching‘ başlıklı, sihirbazlığın 10 altın kuralını kullanarak nasıl daha iyi ingilizce öğretilir konulu seminerleri ya da Türkiye Satış Zirvesi‘nde sunulan ‘Ruhu Duymadan Pazarlama‘ başlıklı, bir salon dolusu Türkiye’nin en iyi pazarlamacılarının hep birlikte Doruk Ülgen’in pazarladığı ürünü farkında olmadan zihinlerine yerleştirdikleri semineri örnek verebiliriz.

Kurumsal

Hedef kitleniz kim olursa olsun, aktarmak istediğiniz mesaj ne olursa olsun, lanse etmek istediğiniz konu ne olursa olsun, Doruk Ülgen ‘in ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlayarak en etkili biçimde sunacağından emin olabilirsiniz. Bize inanmıyorsanız, onlara inanın (referanslarımız).

Motivasyonel

Sanat insanı anlamaktır ve bilim insanı ileriye götürür. Doruk Ülgen insan zihnini iki perspektiften de tanıdığından, her kitleye faydalı olabilecek en uygun tekniklerle hitap ederek, parlak geleceklerine ışık tutabilir ve coşkuyla koşmalarını sağlayabilir.

Sihirli Hayaller

“Hayallerinizin peşinden koşacak cesaretiniz varsa eğer asla tereddüt etmeyin çünkü hiçbir hayal erişebileceğinizden öte değildir.” sözüyle Doruk Ülgen; insanları hayallerine doğru ilerlemeleri ve elde etmelerine teşvik eden eğlence dolu bir sunumdur.

referans-a4 copy

Back to Top
Burada birşey yazmıyor, ama siteyi çok karıştıranlara bulacakları birşey daha olsun diye koyduk. O kadar düşünceli, o kadar ilginç bir ekibiz işte biz.