Tel: 0212 356 0 900 I E-Posta: info@dorukulgen.com

Konuk olduğu sayısız televizyon programından ve sahnelerden tanıdığımız Doruk Ülgen, Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından daha önce David Copperfield, Criss Angel gibi dünyaca ünlü isimlere verilmiş, sihir dünyasının Oscar’ı olan Merlin Ödülü’ne 2011 yılında layık görülerek Dünyanın En İyi Sihirbazı seçilmiştir. Uluslararası ödüllü gösterilere sahip performans sanatçısı Doruk Ülgen gösterilerini çoğu zaman komedi ve seyirci etkileşimi ile harmanlıyor. Doruk Ülgen alanındaki en kapsamlı kitap olan Sihirbazlık Kitabı’ nın yazarı, Türkiye’nin en geniş sihirbazlık platformu Sihirci.com‘ un kurucusudur. Hokkabaz Değil SİHİRBAZ ! adlı gösterisi pek cok şehirde başarıyla sergilenmeye devam etmektedir.. Dünyada sadece birkaç kişi tarafından sergilenebilen, Türkiye’nin ilk ve tek Surat Değiştirme ustası ve Hızlı Kıyafet Değiştirme sanatçısıdır. Mentalizm (zihinsel) gösterileriyle de alanında bir numara olarak bilinen, British Council (TOEFL düzenleyicisi) ‘ dan aldığı varolan en yuksek seviyedeki ingilizce eğitimi sayesinde ingilizceyi anadili gibi konuşabilen Doruk Ülgen, Cambridge University adına eğitici konferanslar vermek dahil pek çok internasyonel gösteri / seminer sürdürmektedir.

Sanatçı kimliğinin yanı sıra kullandığı özel teknikleriyle aranan bir satış/pazarlama uzmanı olan Doruk Ülgen, Merkez Noktasi (.com) firmalar grubunun kurucusu olarak iş hayatında da pek çok başarıya imza atmıştır, projelerini sürdürmeye devam etmektedir. Sanat dünyası ile iş dünyasını birleştirerek, satış ve pazarlama alanlarındaki uzmanlığını, illüzyon ve mentalizmden edindiği eşsiz bilgi hazinesiyle birleştirerek “Bilinçdışı Düzeyde Algı Yönetimi” üzerine pek çok firmaya danışmanlık yapmakta, seminerler vermektedir. Gösterileriyle birleştirdiği konuşma / sunumları her zaman hafızalara kazanmaktadır. Coca-Cola, Pepsi, Honda, Conrad, Eczacıbaşı, Jb, Sheraton, Turkcell, Koç, Doğuş Holding gibi pek çok büyük marka mesajlarını efektif ve verimli bir şekilde iletebilmek, organizasyonlarını unutulmaz kılmak, davetlilerine eşsiz deneyimler yaşatmak için Doruk Ülgen ile çalışıyorlar. Tiyatro, müzik, dans gibi neredeyse tüm sahne sanatları üzerinde alanlarında dünyanın en iyi sanatçılarından özel eğitimler alan Doruk Ülgen çarpıcı görünüşü, mükemmel diksiyonu, karizmatik duruşu ve inanılmaz gösterileriyle seyircilerine unutamayacakları performanslar sunuyor. Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Doruk Ülgen, “İnsanları işletmekten” çok keyif aldığını söylüyor.

 

 Hakkinda Soylenenlerden Bazilari;

Büyüleyici bir karizma ve son derece mistik bir karakter. Sahne duruşu ve özgüveni çok etkileyici.Gösterileri ihtişamlı, şık, çekici, şaşırtıcı, ilginç, renkli ve eğlence değeri çok yüksek. Son derece güçlü,heyecan verici, güven dolu, rafine olmuş  harika performanslar sergiliyor. Muhteşem !
Uri Geller,
Ben böyle insan görmedim ! Hafifte korkuyorum,bu nedir !?
Sinan Çetin,
Tek kelime söyleyeceğim; Şoktayım !
Acun Ilıcalı,
Ben böylesine buralarda pek rastlamıyorum.
Beyazıt Öztürk,
Herkes onu konuşuyor. Sahnesi müthiş…
Sunay Akın,
Ooov ! Ben gitmek istiyorum .Durum çok acayip. Kendime gelmek istiyorum. bitirdi yani…
Sertab Erener,
İnanılmaz bir şey ! Çok ciddi sölüyorum, ne diyeceğimi bilemiyorum…
Ahmet Özal,
Harika ! Şoktayım. Doruk kardeşim on numara!
Tanju Çolak,
Acayip birşey,çok güzel !
Seray Sever,
Hadi canım ! Tüylerim diken diken oldu ! nasıl olur ya !
Yonca Evcimik,
Başından sonuna kadar çok iyiydi !
İlhan Şeşen,
Vallahi helal olsun ! Bayılıyorum ya, hayranınım.
İsmail Yk,
Bu inanılmaz birşey ! Bu ne ? Bir dakika dur,benim şuurumla oynamaya hakkın yok ! Ben bittim. İmkansız Bu ! Ben inanamıyorum yalnız ,böyle birşey,mucize ! Dehşet !
Veysel Diker,
Bu güne kadar kendim için analar neler doğuruyor derdim. Artık onun için söyleyeceğim.
Betül Arım,
Olamaz böyle birşey ! Çok garip !
Demir Demirkan,
Söyleyecek birşey yok ! Müthiş…
Fadik Sevin Atasoy,
Çok duygulandım,olağanüstüydü.
Adalet Ağaoğlu,
Uzun süredir bu kadar eğlenmemiştim.
Anjelika Akbar,
Canlı izlemek büyük bir keyifti.
Ebru Cündübeyoğlu,
Çok iyiydi,şok oldum,gerçekten etkileyiciydi.
Gürgen Öz,
HAdi ya… ilginç !
Emre Altuğ,
Süper!
Ragga Oktay,
Gerçketen çok şaşırdım,etkilendim.
Fatoş Seymen,
Back to Top
Burada birşey yazmıyor, ama siteyi çok karıştıranlara bulacakları birşey daha olsun diye koyduk. O kadar düşünceli, o kadar ilginç bir ekibiz işte biz.