Bilinçdışı Satış Teknikleri – Satış Zirvesi

Bilinçdışı ve Bilinçaltı Satış Teknikleri ‘ne büyük markalar tarafından gösterilen ilgi her geçen yıl artıyor. Satış, ister ürün ister hizmet üretsin, tüm şirketlerin gelir kaynağıdır. Bunun yanında şirketin kârını da belirleyen önemli bir etkendir. Bu nedenle satış ve satış gücü, şirketler açısından özel bir önem taşımaktadır. Tüm dünyada oluşan reklam kirliliği, globalleşme ve pazar rekabeti artışlarıyla Bilinçdışı Satış Teknikleri, klasik yöntemlerin getiremediği sonuçları getirebilmekte ve markaların rakiplerinden verimli bir şekilde sıyrılarak öne geçmelerini sağlamaktadır.

Bilinçdışı Düzeyde Algı Yönetimi Uzmanı ve Uluslararası Ödüllü İllüzyonist

Konuk olduğu sayısız televizyon programından ve sahnelerden tanıdığımız Doruk Ülgen, Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından daha önce David Copperfield, Criss Angel gibi dünyaca ünlü isimlere verilmiş, sihir dünyasının Oscar’ı olan Merlin Ödülü’ne layık görülerek “Dünyanın En İyi Sihirbazı“ seçilmiştir. Aynı zamanda Merkez Noktası firmalar grubunun kurucusudur. Sanat dünyası ile iş dünyasını birleştirerek, satış ve pazarlama alanlarındaki çalışmalarını, illüzyon sanatından edindiği eşsiz bilgi hazinesiyle harmanlayan Doruk Ülgen, ‘Algı Yönetimi’ konusunda yerel ve internasyonel firmalara eğitimler veren, aranan bir satış / pazarlama uzmanıdır.

Türkiye ‘de bu alandaki tek uzman olduğunu söyleyebileceğimiz, derin bir altyapıya sahip olan Doruk Ülgen geçtiğimiz yıllarda 9. Satış Zirvesi ‘nde, bir otel dolusu, Türkiye ‘nin önde gelen satış profesyonellerine, hiç biri farkında olmadan bir cep telefonu satmıştı. Bu büyük bir şaşkınlık yaratmış olsa da, aslında son derece doğaldı. Bilinçaltı satış teknikleri, bu teknikleri bilmeyen kişiler tarafından anlaşılmamak üzere tasarlanır. Dünya literatüründeki tüm satış tekniklerini ayaklı bir ansiklopedi gibi bilseniz de, bilinçaltı teknikler radarlarınızdan sıyrılmayı başaracaktır.

satis-zirvesi-eduplus-doruk-ulgen

Satış Zirvesi – EduPlus

13-14 Mayıs 2015 tarihlerinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel ‘de gerçekleşecek olan 12. Satış Zirvesi ‘nin ilk günü saat 14:30’da, Doruk Ülgen satıcılara özel eğitimi ve gösterileriyle Bilinçdışı Düzeyde Algı Yönetimi Teknikleri ve Bilinçdışı Satış Teknikleri ‘ni konu alan bir konuşma yapacak. Bu sefer katılımcıları ne gibi sürprizler bekliyor merak konusu, hep birlikte göreceğiz.

Satış Zirvesi ile yeni satış teknikleri ve uygulamaları, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını anlama, etkili iletişim kurma, satış ekiplerini etkin yönetme ve ikna gibi önemli konularla ilgili bilgi ve beceriler kazanacaksınız. Ayrıca zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı güçlendireceksiniz. Satış Zirvesi ‘ndeki diğer konuşmacılar ve ayrıntılı bilgi için Edu Plus Danışmanlık ‘ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.